Nasz zespół składa się ze specjalistów z zakresu prawa ubezpieczeń i odszkodowań. Bazując na bogatym doświadczeniu naszych pracowników i współpracowników zajmujemy się szybkim i skutecznym dochodzeniem odszkodowań. Współpracujemy z kancelarią adwokacką, która służy pomocą w zakresie procedur sądowych i zawiłości prawnych występujących w procesie likwidacji szkody.

Jesteśmy zespołem młodym, ale nie boimy się wyzwań i bez kompleksów stawiamy czoła największym firmom ubezpieczeniowym w Polsce.  

Nasza firma powstała po to, aby podnieść świadomość prawną naszych klientów i zapewnić uzyskanie maksymalnej kwoty odszkodowania. Chcemy, aby firmy ubezpieczeniowe zrozumiały, że realia dotyczące wysokości odszkodowań zmieniły się i że klient nie zadowoli się tylko symboliczną kwotą. Naszym celem jest wprowadzenie do Polski standardów europejskich dotyczących wysokości przyznawanych odszkodowań.

Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań przede wszystkim od firm ubezpieczeniowych. Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi maksymalnego komfortu w trakcie postępowania. Cechujemy się profesjonalizmem i szybkością w działaniu.

Zajmujemy się:

  • odszkodowaniami za wypadki komunikacyjne (z polisy OC);
  • odszkodowaniami za wypadek przy pracy;
  • odszkodowaniami za błędy w sztuce lekarskiej;
  • odszkodowaniami powypadkowymi (np. w zakresie wyceny szkody);

W odróżnieniu od innych firm zajmujących się podobną działalnością, nasz klient od samego początku zostaje objęty opieką prawnika – adwokata bądź radcy prawnego. Zapewnienie klientowi dostępu do fachowej wiedzy jest dla naszej firmy priorytetem.